YÜKLENİYOR
Loading...

Deney Hizmetlerimiz

Deney Hizmetlerimiz

Deney hizmetimiz ile ilgili öncelikle “Numune Kabul Kriterleri Tablosu”nu inceleyiniz. Numunelerinizin boyut ve miktarları talep ettiğiniz deney için uygunsa “Deney Talep Formu”nu doldurup e-posta ile iletiniz. Formun alt kısmındaki “ücret bilgisi” tarafımızca doldurulacak ve onayınız için tekrar size gönderilecektir. Deney Fiyat Listemizi inceleyiniz.

Onay vermeniz halinde formu kaşe-imza yaparak, numuneler ile birlikte adresimize gönderiniz. Numuneler kontrol edilecek, deneye uygun olması halinde ödeme için tarafınıza bilgi verilecektir.

Ödemeyi formda belirtilen hesaba peşin olarak yapınız ve dekontu tarafımıza iletiniz. “Cari Kart Bilgilerimiz”e buradan ulaşabilirsiniz. Deneyler tamamlandıktan sonra onaylı “Deney Raporu” e-posta yoluyla tarafınıza iletilecektir. Islak imzalı “Deney Raporu” talep etmeniz halinde mutlaka bilgi veriniz. Deney sonuçları ile ilgili uygunluk beyanı talep etmeniz halinde, “Karar Kuralı Uygulama Talimatı”na göre uygunluk değerlendirmesini yapılacak ve Deney Raporunda belirtilecektir.

Kapsam dahilindeki tüm deneylerimiz tahribatlı olup; talep etmeniz halinde numune ve numuneye ait tüm parçalar paketlenerek, başvuru formunda belirttiğiniz adrese geri gönderilecektir. Aksi halde 3 ay süreyle saklanıp, ardından imha edilecektir.